Central 1

Výhľad na centrum mesta a Dunaj

Flexibilná budova s mohutnou široko zaoblenou fasádou, ktorá na piatich podlažiach ponúka viac ako 7 200 m2 kancelárií s výhľadom na historické centrum Bratislavy a Dunaj. Umiestnenie budovy Central 1 a jej oblúkovitá fasáda ponúkajú každému sektoru podnikania výnimočnú možnosť vlastnej prezentácie.

Floorplan
Central 2

Panoramatický výhľad na Bratislavu

Budova Central 2 je vizuálne najvýraznejšia z celého projektu Eurovea. To umožňuje nájomcom prezentovať sa na jednej z najvýznamnejších dopravných tepien Bratislavy. Budova v tvare elipsy ponúka modernú technológiu fasádnej budovy a vytvára dynamické priestorové usporiadanie. Ponúka 360 ° panoramatický výhľad na šesť prízemných podlaží a 2 800 m2 priestorov.

Floorplan
Central 3

Inšpirujúce a flexibilné prostredie

Vlajkovou loďou, ktorá zjednocuje architektúru EUROVEA, je budova Central 3. Právom jej prislúcha miesto na Pribinovej ulici. Dominantný dojem je umocnený dvojúrovňovým priestorom recepcie s prístupom priamo z Pribinovej ulice. Budova Central 3 ponúka na šiestich poschodiach viac ako 14 500 m2 kancelárskych priestorov. Nájomcom sa naskytne výhľad na Bratislavský hrad, Dunaj a mesto.

Floorplan