Nájomcovia

Quotes

Je zjavné, že spoločnosti Ballymore sa podarilo vytvoriť z objektu Eurovea novú podnikateľskú, maloobchodnú a voľnočasovú lokalitu v Bratislave. Vzhľadom na vysokú kvalitu kancelárskych priestorov, ktoré spoločnosť Ballymore poskytuje, a vďaka symbolike budovy Central 2, sme sa tam museli jednoducho presťahovať. Centrum pozornosti sa v Bratislave vďaka projektu Eurovea presunulo na Pribinovu ulicu a to, že sme spoločne s mnohými inými presťahovali svoje aktivity práve na toto miesto, malo určite svoj význam. Spoločnosť Ballymore opäť dokázala, že jej projekty sú miestami, na ktorých jednoducho treba byť. V čase, keď sme sa potrebovali rozhodnúť v otázke výberu nových priestorov, iná alternatíva v podstate ani neexistovala.
Wilson & Partners, Bryan Wilson
Spoločnosť Ballymore nám v podobe dizajnu a vybavenia nášho nového regionálneho zastúpenia v objekte Eurovea poskytla riešenie na kľúč. Kvalita, úroveň služieb a zodpovednosť tímu spoločnosti Ballymore pri plnení našich náročných požiadaviek bola jednoducho výnimočná. Keby som mal objekt Eurovea odporučiť akejkoľvek spoločnosti, ktorá si chce v tomto regióne vytvoriť silné medzinárodné zastúpenie, určite by som neváhal a spravil by som to.
BAE SYSTEMS International, John Barter
Prišla jar a my si vychutnávame skvelý výhľad na Dunaj a na živú atmosféru nábrežia. Naše nové kancelárske priestory sú pre zákazníkov aj pracovníkov veľkým lákadlom – a my s radosťou využívame prístup k Eurovea Gallerii a zároveň si vychutnávame Staré mesto, ktoré je tak blízko.
Allen & Overy, Hugh Owen
Teší nás, že sme jedným z nájomníkov objektu Eurovea. Keďže poskytujeme prvotriedne služby, prestížna lokalita a služby, ktoré ponúka Eurovea, sú presne to, čo sme potrebovali. Naši zákazníci oceňujú multifunkčnosť objektu Eurovea, ktorá je jeho najväčšou výhodou.
5 Star offices, Slávka Mašurová
© 2014 EUROVEA Offices. All rights reserved. Privacy.