Lokalita

Bratislava sa teší strategicky výhodnej polohe v blízkosti hraníc so štyrmi krajinami a ponúka rýchly a efektívny prístup ku všetkým hlavným európskym obchodným centrám. Rýchly rozvoj, ktorým mesto za posledné roky prešlo, sprevádzala realizácia niekoľkých významných infraštruktúrnych projektov, ktoré sú zamerané nielen na zjednodušenie dopravy v meste, ale aj na vytvorenie rýchlejšieho a účinnejšieho prepojenia medzi Bratislavou a hlavnými mestami susedných krajín. Vďaka svojmu výnimočnému umiestneniu a rozšírenej dostupnosti je hlavné mesto Slovenska ideálnym miestom pre nadnárodné spoločnosti. Vynikajúca dostupnosť Bratislavy predstavuje pre manažérov, zamestnancov a pre návštevníkov objektu EUROVEA CENTRAL veľmi dôležitú pridanú hodnotu.

Komplex EUROVEA CENTRAL sa nachádza v centre mesta, pričom historické centrum je od nej ľahko dostupné na pešiu vzdialenosť. EUROVEA CENTRAL je výborne dostupná mestskou hromadnou dopravou – autobusom, električkou a trolejbusom. Plánovaný je aj vlastný autobusový terminál, ktorý bude stáť v tesnej blízkosti. Pokiaľ ide o dostupnosť autom, na vnútorný mestský okruh je možné dostať sa úplne bez problémov a priamo naň sa napájajú diaľnice vedúce do Brna, Viedne, Budapešti atď.

Komplex EUROVEA CENTRAL bol naprojektovaný tak, aby poskytoval vysokú úroveň kancelárskych priestorov primerane k rastúcemu významu a dôležitosti Bratislavy. Obchodné a nákupné centrum EUROVEA, ktoré prezentuje dizajn a architektúru svetovej triedy a pôsobivé technické riešenia, bolo postavené na mieste ponúkajúcom skutočne inšpirujúce podnikateľské prostredie. Projekt navyše okrem fitnes centra, relaxačného centra, divadla, kín a širokej ponuky iných zariadení určených na trávenie voľného času a na zábavu ponúka výnimočnú kombináciu 150 obchodov a 30 kaviarní, barov a reštaurácií, pričom všetky uvedené prevádzky sú spojené s príjemným nábrežným parkom.

© 2014 EUROVEA Offices. All rights reserved. Privacy.